Anasayfa / Windows 8 / Windows 8 Uyumlu Virüs Programları

Windows 8 Uyumlu Virüs Programları

İşletim sistemleri ile birlikte artık gereksinimler ve özelliklerde de farklılık yaşandı. Windows 8 uyumlu virüs programları konusu ile alakalı olarak internet üzerinde çok ciddi bir araştırma olduğunu görüyoruz. Birkaç sene içerisine meydana gelen gelişmeler ve bununla birlikte sistemlerin daha farklı algoritmalar ile gelişmesi ile birlikte Microsoft firmasının da insanlara sunduğu yeniliklerde bu tarz farklılıklar yaşanmaya devam etti. Virüs programları, herkesin bildiği üzere bir bilgisayarın güvenliğini sağlamak ve bununla birlikte herhangi bir sorun yaşanmaması adına önemli yazılımlardır. Ancak bilgisayarı koruma altına alırken genellikle ciddi performans sorunları ortaya çıkabilir ve bu durumun önüne geçebilmek amacı ile çeşitli önlemler alınması gerekir.

Microsoft şirketine ve virüs programı yapan şirketlere bu anlamda çok ciddi geri dönüşler söz konusu oldu. Bu geri dönüşlerin olması ile birlikte çok daha kısa bir zaman dilimi içerisinde çözümler üretilmişti. Windows 7 işletim sistemi ile birlikte bilgisayarlarda virüs programlarını da deneyerek kullandırma yoluna giden ve bunun için resmi internet sitesi üzerinde bir liste yayınlayan Microsoft şirketi, Windows 8 işletim sisteminin de stabil bir şekilde çalışabilmesi için en uygun virüs programlarını denedi ve bu anlamda şirketler ile anlaşma yaparak kendi sisteminde en uygun hale getirdi. Başlat menüsündeki bildirim alanında artık bu konu ile alakalı olarak herhangi bir sorun görme durumu ortadan kalkacak.

Windows 8 uyumlu virüs programları ile alakalı olarak resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan program markalarını sizler için derledik ve bundan bir süre önce sizlere Windows 7 uyumlu virüs programları ile alakalı olarak da bilgiler sunmuştuk. Şimdi yeni nesil bu işletim sistemini daha güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için sizleri bilgilendirmek istiyoruz;

  1. AVG Antivirüs
  2. Kaspersky Lab
  3. Avast Antivirüs
  4. Norton
  5. ESED NOD32
  6. AvTEST
  7. Avira Antivir
  8. BitDefender
  9. TrendMicro
  10. BullGuard

markasına ait virüs yazılımları, işletim sisteminde herhangi bir performans sorunu yaşatmadan sizlere en stabil performansı sunmak için en uygun yazılımlardır. Bu yazılımları bilgisayarlarınızda kullandığınız takdirde bildirim alanında yer alan uyarıyı da ortadan kaldırmanız mümkün hale gelecektir. Bu sayede bilgisayarınızı daha güvenli hale getirirken en kaliteli virüs programlarını da deneme şansına sahip olacaksınız.

Yukarıdaki markalar şuan dünyanın en popüler virüs programlarını üreten markalar durumundadır. Kısa bir zaman dilimi içerisinde yeni nesil ürünleri sizler ile tanıtmaya ve sorunları gidermenize de yardımcı olmaya çalışacağız.

Hakkında Windows Hata

Check Also

Windows 8 Dil Sorunu ve Türkçe Yapma

Windows 8 dil sorunu ilk çıktığı zamanlarda fazlası ile yaşanan sıkıntılardan birisi olarak dikkat çekiyor. Birkaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.