Anasayfa / Teknoloji / Donanım / Shuttle PC Artık Türkiye’de

Shuttle PC Artık Türkiye’de

Bilgisayar teknolojileri kısa zaman içerisinde o kadar hızlı bir büyüme içerisine girdi ki insanların bu anlamda yeni nesil cihazlara karşı bakış açısı değiştir ve beklentilerinde de çok ciddi bir yükseliş söz konusu oldu. Dünya üzerinde bilinen ya da bilinmeyen birçok farklı bilgisayar üreticisi olduğunu hepimiz biliyoruz. İşte bu noktada yeni nesil ürünleri takip edebilmek için markaların isimleri üzerinden hareket ediyoruz ki sizleri en iyi şekilde bilgilendirebilelim. Ülkemiz genelinde son dönemlerin en çok kulaktan kulağa yayılan markalarından birisi olarak dikkat çeken Shuttle, yeni nesil ürünleri ile birlikte dünya genelinde son derece hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya başladı.

Küçük kasalı bilgisayarlar üzerine çalışmalar yapan ve insanlara farklı bir deneyim sunmak için yeniliği kasaları üzerinde yapan bu mükemmel marka, zaman içerisinde Amerika’da da çok ciddi bir müşteri kitlesine ulaşma şansına sahip oldu. Hal böyle olunca insanların beklentileri de ciddi anlamda yükseldi ve kısa bir zamanda daha yeni ürünler ile birlikte teknoloji gündemini meşgul etmeye başladılar. Bundan bir süre önce Shuttle PC adı altında dikdörtgen kasa yapısına sahip ve siyah renkte bir bilgisayar geliştiren marka çok fazla ilgi görmeyi başarmıştı ve hatta ülkemizde de teknoloji meraklıları cihazın ne zaman ülkemize geleceği ile alakalı olarak sürekli bizlere sorular yöneltmeye devam ediyorlardı.

 

Shuttle PC, yukarıda da görebileceğiniz üzere son derece stabil bir kasa yapısına sahip ve donanımları anlamında da ilgi çekici bir bilgisayar olarak nitelendirilebilir. Son birkaç sene içerisinde bu gibi modellerin yaygınlaşması ve kasa tasarımı anlamında önemli seçenekler sunması ile birlikte ön plana çıktılar. Ülkemizde bu ürünler genellikle satışa çıkmaz ancak atılımcı firmalardan birisi olan DataStar, insanların bu cihaz ile alakalı olarak beklentilerinin yoğun olması nedeni ile sorumluluğu üstlenerek cihazın ülkemizde satışının yapılmasını sağlamıştır. Windows işletim sistemi kullanan bu mükemmel bilgisayar zaman içerisinde çok daha geniş kitlelerce kullanılmaya başlamış olan mükemmel bir cihaz olacak.

Diğer bilgisayar kasalarına nazaran son derece hafif oluşu ve donanımsal özelliklerinin de yüksek olması ile birlikte insanların gönlünü fetheden sistemlerden birisi olmayı da başardı. Fark yaratmak isteyen bir marka için mükemmel bir kasa yapısı ve bu anlamda dünya genelinde nam yapmasına da yaradı diyebiliriz. Türkiye’de de satışı yapılmaya başlanan bu mükemmel bilgisayarın satış rakamları hayret verici şekilde yükseldi.

Hakkında Windows Hata

Check Also

Microsoft Windows 7 Desteğini Çekti

Microsoft şirketinin yaptığı en iyi işletim sistemlerinden birisi de Windows 7 işletim sistemidir. Bu tezimize destek vermeyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir