Anasayfa / Teknoloji / Playstation TV Heyecanı

Playstation TV Heyecanı

Sony markası ürettiği her ürünle farklılığını yıllardır ortaya koymaktadır. Bu konuda oldukça başarılı olan marka oyun konsolları ve akıllı telefonlar ile son zamanlarda adından sıklıkça söz ettiriyor. Teknolojinin her geçen gün ilerlemesi sayesinde bu duruma ayak uyduran Sony markası Los Angeles da yapılan oyun fuarında bombayı patlattı. Playstation TV ile Playstation 4 cihazınızı başka ekrana bağlamanızı sağlayacaktır.

Playstation TV hakkında yapılan açıklamalarda cihaz için oldukça güzel yorumlar alındığı da bahsedilmektedir. Playstation TV’de DualShock, HDMI kablo, 8GB hafıza kartı ve bir Lego oyunu içermiş olması da oldukça beğeni toplayan özellikler arasın yer almaktadır. Oyun severler için oldukça fark yaratabilecek bir cihaz açıklayan Sony, PSOne, Vita ve PSP oyunlarınızı da artık Playstation TV’de oynama imkanları sizlere sağlamaktadır. Oldukça uygun fiyat aralıkları ile piyasada yer alacağı açıklanan cihaz için şimdiden bir çok oyun sever bu konuda oldukça merakla bekleyişin içerisine girmektedir. Sizlerde Sony markasının sağladığı yeniliklerden teknoloji takiplerinizi sürdürerek faydalanabilirsiniz. Her geçen gün bir çok farklı tasarımların düşünülerek en iyi şekilde hizmete sunulması açısından çalışmalarda aralıksız olarak devam etmektedir. Teknoloji günümüzde herkese sağladığı bir çok katkının yanı sıra eğlenceli zaman geçirmeniz açısından da oldukça güzel uygulamalar sunmaktadır.

Kısa süre içerisinde sizlere sunulacağı yönünde bilgilerin birçok yerde açıklanması konusunda teknoloji için her geçen gün yeni haber bekleyen kişilerinde Playstation TV’nin Apple markasının sunduğu hizmetten farklı bir yanı olup olmayacağı konusunda meraklar daha çok artmaktadır. Oyun konsolların kısa zamanda oldukça kullanıcı tarafından sevilerek tercih edilmesi konusunda Sony, oldukça beğeni kazanan cihazlar ile bu konuda oldukça başarılı olmaktadır.

Hakkında Windows Hata

Check Also

Microsoft Windows 7 Desteğini Çekti

Microsoft şirketinin yaptığı en iyi işletim sistemlerinden birisi de Windows 7 işletim sistemidir. Bu tezimize destek vermeyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir