Anasayfa / Antivirus / HouseCall Gelişmiş Virüs Taraması

HouseCall Gelişmiş Virüs Taraması

Bilgisayar virüsleri bildiğimiz gibi kısa zaman içerisinde sistem üzerinde çok ciddi hasarlara yol açabilir ve zaman içerisinde ortaya çıkması muhtemel donanım hatalarını daha hızlı bir şekilde tetikleyerek bilgisayarınızın performans anlamında sorun yaşamasını ve aynı zamanda bilgisayarınızı kullanılamaz hale getirebilir. Kullandığınız bilgisayar virüs programlarının önemli bir çoğunluğu da performans anlamında sıkıntı yaşattığından dolayı eminim ki bu anlamda yeni çözümler arıyorsunuzdur. Bilgisayarınız içerisindeki virüs tehlikelerini tarayabilmek ve önlem alabilmek için yapmanız gereken ilk işlem virüs programı yüklemek değil. Artık sunulan yeni nesil yazılımlar ile birlikte bilgisayarınıza ek olarak kapsamlı virüs programları kurmadan tamamı ile tarama yapabiliyor ve bu anlamda sorunları giderebiliyorsunuz.

TrendMicro HouseCall adı altında yeni nesil bir yazılım geliştirerek bu anlamda sorun yaşanması muhtemel ya da şüphelenilen bilgisayarı tarama yazılımı geliştirdi. Bir virüs programı gibi çalışmayan ve bilgisayarınızın tüm klasörlerini ziyaret ederek dünya genelinde nam yapmış kötü ve çok kötü huylu tüm yazılımlara dair en küçük parçaları dahi arayarak bu anlamda sizlere bir rapor hazırlar. BU yazılım dediğimiz gibi bilgisayarınızın performansından herhangi bir çalıntı yapmaz ve normal bir tarama sonrasında bulduğu tüm virüs yazılımlarını listeler. Listelenen bu yazılımları tek bir buton ile bilgisayara herhangi bir zarar vermeyecek şekilde kaldırabilirsiniz ve bu sayede bilgisayarlarınız stabil hale de gelebilir.

TrendMicro Antivirüs hizmeti olarak harici bir yazılım şeklinde hazırlanmış olan bu küçük çaplı ancak çok işlevsel yazılım tamamı ile ücretsiz bir şekilde internet üzerinde siz değerli kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Tek bir tıklama ile sahip olabileceğiniz bu yazılım ile birlikte insanların kafasında ki “Acaba bilgisayarımda virüs var mı?” sorusuna çok kısa bir süre zarfı içerisinde anlık çözümler üretebiliyorsunuz. Türkçe dil seçeneği ile de geliştirilmiş olan bu mükemmel programı TrendMicro resmi internet sitesi üzerinden indirebilme şansına da sahip oluyorsunuz. Günümüzün en popüler virüs programlarını üreten markanın adının çok daha geniş kitlelerce duyulmasında ki en önemli etkenlerden birisi de bu küçük yazılım olacak.

HouseCall programı ile detaylı tarama ve sonrasında bilgisayarınızın güvenliğini hızlı bir şekilde sağlamak çok daha kolay olacak. Böylelikle kafanızda herhangi bir soru işareti olmaksızın bilgisayarınızın kullanımına devam edebiliyorsunuz. Yakın zaman içerisinde bu tarz programlar ile alakalı olarak paylaşımlarımlarımız aralıksız bir şekilde devam edecek.

Hakkında Windows Hata

Check Also

Facebook Reklam Virüsü ve Çözümü

Facebook, şuan dünyanın en çok kullanılan sosyal medya sistemlerinden birisi olarak dikkat çektiği için birkaç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.