Anasayfa / Windows 7 / Football Manager 2015 Crash Dump Hatası ve Çözümü

Football Manager 2015 Crash Dump Hatası ve Çözümü

Football Manager 2015 oyunu bir süre öncesinde resmi olarak satışa çıktı ancak kurulum hataları insanların ciddi anlamda belini bükmüş gibi görünüyor. Manager oyunları kısa bir zaman dilimi içerisinde o kadar çok sevilen bir hale geldi ki artık bu sektöre oyun üretimi yapan birçok markanın olduğunu da rahatlıkla söyleyebilme şansına sahip oluyoruz. Birkaç sene içerisinde meydana gelen gelişmeler ve oyun teknolojilerinin hat safhaya ulaşması ile birlikte yapay zeka kavramı da ciddi bir artış gösterdi ve insanlar artık oyunlardan maksimum deneyim edebilme şansına da sahip oldu. Dünyanın en çok tercih edilen ve Türkçe dil seçeneği ile satış rakamlarını daha çok arttıran oyunlardan birisidir.

Football Manager 2015 Crashp Dump hatası, son dönemlerde en çok karşılaşılan ve internet üzerinde araştırması yapılan sorunlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Bu tip oyun hatalarının çözümlerinde çok hızlı bir şekilde adım atmak ve pratik çözümler geliştirmek önemlidir. Bu mükemmel oyunu ne kadar fazla kişinin oynamak istediğini az çok tahmin ettiğimiz için hata çözümleri ile alakalı olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde sitemizde bu konu ile alakalı olarak çözümler bulabilme şansına sahip olacaksınız. Bu hata, internetten indirmiş olduğunun oyunun FIX CRACK sahibi olmamasından kaynaklı olduğu gibi Windows 7 bilgisayarlarda uyumluluk sorununa takılmasından kaynaklı olan sorunlardan birisi olarak nitelendirilebilir ve birkaç çözümü vardır.

Football Manager 2015

Football Manager 2015 Crash Cump hatasının çözümü ile alakalı olarak denediğimiz ve başarılı olduğumuz tüm teknikleri sırası ile sizlere sunacak ve oyunu sorunsuz bir şekilde oynamanıza yardımcı olma amacı içerisinde olacağız. Bu tip sorunları zaman içerisinde sitemizde sizler ile en hızlı şekilde paylaşacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olma amacında olacağız. Detaylar aşağıdaki gibidir;

  1. Football Manager 2015 isimli oyunu bilgisayarınıza kurunuz.
  2. FIX Crack dosyasını BURAKA TIKLAYARAK indiriniz. (Rar Şifresi: www.windowshata.com)
  3. Dosyayı indirdikten sonra masaüstünüze çıkartın.
  4. İlaç klasörü içerisindeki tüm dosyaları alın ve oyunun kurulu olduğu dizine yapıştırın. Çıkan sorulara DEĞİŞTİR deyin.
  5. Daha sonra oyunun ikonu üzerine sağ tıklayarak ÖZELLİKLER sekmesini seçin.
  6. UYUMLULUK sekmesine tıklayın ve oyunu “Windows 7″ uyumluluk modunu seçin ve uygulayın.
  7. Daha sonra oyunu yönetici olarak çalıştırın.

İndirdiğiniz ISO dosyası içerisine girerek DirectX 9.0 sürümünü kurmayı asla unutmayın. Yoksa oyunun açılması safhasında hatalar alabilirsiniz. En net ve kesin çözüm bu şekildedir arkadaşlar. Kısa zaman içerisinde yeni çözümler ile karşınızda olacağız.

Hakkında Windows Hata

Check Also

Google Drive Kapatılması Gerekiyor Sorunu ve Çözümü

Bulut teknolojileri bildiğimiz gibi artık dünyanın en büyük şirketlerinin dahi en çok önemsediği unsurlardan birisi olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir