Anasayfa / Teknoloji / Donanım / Asus GTX980 STRIX Direct CU II OC Edition Ekran Kartı

Asus GTX980 STRIX Direct CU II OC Edition Ekran Kartı

Asus bilgisayar donanımları konusunda kısa zaman içerisinde dünyanın en önde gelen markalarından birisi olma yolunda çok önemli bir aşama kaydetti. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde donanım teknolojilerinin anakart bazında en önünde yer alan ve DDR sürümlerini belirleme konusunda da öncü firmalardan birisi olan Asus, herkesin beklentisini kat kat karşılayabilecek yeni nesil donanımlar ile birlikte beklentileri karşılamayı ve marka değerini de çok daha fazla yükseltmeyi hedefliyor. Son birkaç sene içerisinde geliştirilen ekran kartı modellerine yeni nesil inanılmaz bir model daha eklendi. Bu model ile birlikte en iyi ekran kartı deneyimini alabilme şansına da sahip olabileceğiniz gibi etkisini de görebileceksiniz.

Asus GTX980 STRIX Direct CU II OC Edition ekran kartı, son birkaç sene içerisinde geliştirilmiş olan en gelişmiş ekran kartı modelleri içerisinde başarılı bir şekilde yerini aldı. Birkaç gün öncesinde çıkarılan ve özellikle oyun tutkunlarının bağımlısı olacağı bu mükemmel ekran kartı, sizlere o kadar kaliteli bir grafik deneyimi sunacak ki beklentilerinizin çok daha fazla üstünde bir deneyim edinebilme şansına da sahip olabileceksiniz. Dünya markaları içerisinde donanım üretimi safhasında birçok farklı ürün geliştirilmiş olabilir ancak bu grafik kartı sizlere o kadar farklı bir deneyim sunacak ki inanamayacaksınız. Ürünü sizler için ele aldık ve özellikleri ile alakalı olarak fikir sahibi olmanıza da yardımcı olmak istiyoruz.

 

 

Asus GTX980 STRIX Direct CU II OC Edition Ekran Kartı Özellikleri

Bus Veri Standardı: PCI Express 3.0
Video(Grafik) Belleği: GDDR5 4GB
GPU Saat Hızı
GPU Boost Hızı : 1279 MHz
GPU Hızı : 1178 MHz CUDA Core:2048
Bellek Hızı: 7010 MHz ( MHz GDDR5 )
Bellek Arayüzü: 256-bit

gibi özellikleri ile segmentinin en yüksek sürümlü ve en gelişmiş ekran kartı modellerinden birisi olarak dikkat çekecek. Bu ekran kartının sizlere sunduğu 256 bit deneyimi ile birlikte günümüzde geliştirilmekte olan en kaliteli biglisayar oyunlarını rahatlıkla oynayabilecek, 3D oyun deneyimine ortak olabilecek ve aynı zamanda HD görüntü deneyiminin dibine kadar vuracaksınız. Kısacası son birkaç senenin en çok merak edilen ve kısa süre içerisinde en çok satılmasını beklediğimiz ürünlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor olacak. Cihazın satış rakamları ile alakalı olarak çok kısa bir zaman dilimi içerisinde detayları da sizler ile bunları paylaşma yoluna gideceğiz.

Hakkında Windows Hata

Check Also

Microsoft Windows 7 Desteğini Çekti

Microsoft şirketinin yaptığı en iyi işletim sistemlerinden birisi de Windows 7 işletim sistemidir. Bu tezimize destek vermeyecek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir