HP’den Android Bilgisayar Müjdesi

In Teknoloji

Sponsor Reklam

Uzun yıllardan beri günümüze kadar teknoloji hizmeti veren HP markası yeni harikaları ile karşımıza çıkıyor. Sıklıkla gündeme gelen ve her alanda karşımıza çıkan Android işletim sistemi sizlere HP markası ile birlikte sunulmaktadır. Bilgisayar ile kullanılan ve en iyi derecede hizmet veren HP markası artık Android işletim sistemini sizlere bilgisayar olarak sunmakta! Tabletlerden ve küçük ekranlı Android cihazlardan kurtularak artık HP Android Bilgisayar alabilir ve hemen kullanımlarınıza başlayabilirsiniz.

11

Android işletim sistemlerinin sizlere sunduğu ve her zaman avantaj sağladığı her etken bilgisayarın içerisinde de yer alıyor. HP Android Bilgisayar ile büyük ekran avantajını kullanabilir, klavye ile rahat hareket edebilir ve touchpad’inizi kullanabilirsiniz. İnternete rahat girerken aynı zamanda dokunmatik ekranın fırsatlarını da kullanabilirsiniz. HP’den sunulan bu fırsatı değerlendirmek istiyorsanız hemen ürünü alabilir, kullanabilirsiniz.

22

Ekranın 14″ büyüklükte olması, 1080 çözünürlüğü desteklemesi ve dört çekirdekli bir işlemciye sahip olması her zaman sizlere en iyi Android performansını gösterecektir. Android 4.3 ile sizlere gelen HP SlateBook Android Bilgisayar, her zaman hizmetinizde olacaktır. Farklı alanlarda ön plana çıkan ve kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz bilgisayarınızı her zaman her yerde kullanabileceksiniz. Farklı birçok Android sisteminden daha kaliteli olan HP SlateBook ile normal tabletlerden daha çok etken yapabilecek ve tüm işlerinizi çözebileceksiniz.

Android Tablet kullanmak isteyen hemen internet aracılığı ile HP markasına ait ürünü inceleyebilir. Sizlere HP ile sunulan bu fırsat güncel teknoloji ürünlerinden yararlanarak her zaman kullanabilirsiniz. Bu durumda Android cihazlar ile daha yakın olarak en iyi işletim sistemlerinden bir tanesini sürekli kullanabileceksiniz. Normal bilgisayarlardan daha hafif, normal Android tabletlerden daha kaliteli olan bu Android Bilgisayar her zaman hizmetinizde olacaktır!

Sponsor Reklam

Tags: #android #android tablet #hp #hp android bilgisayar #teknoloji

author
Author: 
  Asus yeni ikisi bir arada modelle geliyor
  Asus yeni ikisi bir arada modelle geliyor
    Asus’ un yeni ikisi bir arada
  Meizu Pro 6 Edge kendi sınıfına rakip geliyor
  Meizu Pro 6 Edge kendi sınıfına rakip geliyor
  Kavisli  ekran tasarımı modasında zirve görülen Galaxy
  Galaxy’ den yeni tablet TabPro S
  Galaxy’ den yeni tablet TabPro S
  İkisi bir arada tablet modellerinin sahip olabileceği
  One Plus 3’ ten haberler geldi
  One Plus 3’ ten haberler geldi
    Ardarda çıkan akıllı telefonlar arasında en

  Leave a reply "HP’den Android Bilgisayar Müjdesi"

  Must read×

  Top