Galaxy’ den yeni tablet TabPro S

In Teknoloji

Sponsor Reklam

İkisi bir arada tablet modellerinin sahip olabileceği tüm özellikleri birleştiren Samsung Galaxy’ nin yeni nesil bilgisayarı TabPro S, üst seviye bir teknoloji en üst seviyede performans ve verimlilik ile kullanım işlevliliğini bir araya getiriyor.

Kolaylık her yerde

Ofisinde çalışırken ya da seyahat ederken, taşıdığı her yerde tabletinden en iyi üretkenliği bekleyenlerin tercihi olacak olan Galaxy TabPro S, normal kullanıcılar için Windows 10 ve iş çalışmaları için Windows 10 Pro ile işlev kazanıyor ve BT altyapı sistemine de uyumluluğu kolaylık sağlıyor. Kolay taşıma için ayrıca 6.3 milimetre ve 693 gram incelik ve ağırlık özelliklerine sahip olan tablet, kılıf işlevi de olan klavyesi ile de oldukça kullanışlı. Bu klavyeye ait diğer bir ek özellik ise Pogo Pin adı verilen, cihaza bağımsız eşleştirilen ve şarj edilmeden kullanılmayı sağlayan teknolojiden faydalanılmış olması.

Ekran kalitesi

Windows kullanımındaki ilk Super Amoled ekran teknolojisinin kullanıldığı tablet olan Galaxy TabPro S, %94 oranında gerçeğe yakın renkler, çoklu dokunmatik çalışabilen, 12 inç büyüklüğündeki ekran ve derin renk kontrastı özellikleri ile önemli ekran başarısına sahip.

Sponsor Reklam

Tags: #samsung galaxy TabPro S fiyatı #samsung galaxy TabPro S incelemesi #samsung galaxy TabPro S teknik destek #samsung galaxy TabPro S teknik özellikleri

author
Author: 
  Asus yeni ikisi bir arada modelle geliyor
  Asus yeni ikisi bir arada modelle geliyor
    Asus’ un yeni ikisi bir arada
  Meizu Pro 6 Edge kendi sınıfına rakip geliyor
  Meizu Pro 6 Edge kendi sınıfına rakip geliyor
  Kavisli  ekran tasarımı modasında zirve görülen Galaxy
  One Plus 3’ ten haberler geldi
    Ardarda çıkan akıllı telefonlar arasında en
  Samsung Galaxy A9 Pro’ yu Dünya ile buluşturuyor
  Samsung Galaxy A9 Pro’ yu Dünya ile buluşturuyor
    Satışa sunulmaya başladığı Çin’ de geçtiğimiz

  Leave a reply "Galaxy’ den yeni tablet TabPro S"

  Must read×

  Top